pompwijzer

Hoe vers zijn onze prijzen?

Een prijs is pas nuttig als hij klopt. Daarom tonen we bij elke pompprijs hoe oud hij is, overal op dezelfde manier: op de kaart, in de lijsten en op de pagina's per stad en merk. Hieronder staat hoe het er nu voor staat.

  • ActueelDe prijs is in de afgelopen 3 uur bij de bron gecontroleerd.
  • RecentDe prijs is in de afgelopen 24 uur gecontroleerd of gemeld.
  • VerouderdDe laatste melding is ouder dan 24 uur. We tonen de prijs nog, maar nooit als voordelig en niet in de goedkoopste-lijsten.

Een adviesprijs is geen pompprijs: het is de richtprijs van een merk, het plafond waaronder de meeste pompen zitten. Adviesprijzen tellen hier niet mee.

Nederland

Euro 95 · stand van 13 okt, 16:03 · prijzen van 13 okt, 16:02

57%
van 3809 tankstations heeft een pompprijs
9 uur
mediane leeftijd van een prijs
99%
is jonger dan 24 uur
  • Actueel 67
  • Recent 2093
  • Verouderd 22
Per merk (merken met minstens 5 tankstations)
NaamStationsMet prijsActueelVerouderd
Shell47472%98%8
Esso47128%97%4
TinQ42599%100%0
Total36543%99%1
AVIA33317%93%4
Argos23286%99%1
OK19525%96%2
Tango19597%100%0
BP18827%98%1
Tamoil17698%100%0
Fieten Olie11095%100%0
Texaco8019%100%0
Haan68100%100%0
Berkman648%100%0
Lukoil6097%100%0
Sakko457%100%0
Kuster3123%100%0
SuperTank31100%100%0
TanQyou300%0%0
TruckEasy284%100%0
Agri Sneltank1984%100%0
Overig18100%94%1
Greenpoint1712%100%0
Tank S15100%100%0
GT241486%100%0
Per provincie
NaamStationsMet prijsActueelVerouderd
Noord-Brabant62554%99%5
Zuid-Holland58655%100%1
Gelderland55860%99%3
Noord-Holland43855%99%2
Overijssel33757%99%1
Limburg25055%99%2
Fryslân24250%99%1
Utrecht20860%98%2
Drenthe17366%98%2
Groningen16661%100%0
Zeeland13663%98%2
Flevoland7583%98%1

België

Euro 95 · stand van 13 okt, 16:03 · prijzen van 13 okt, 16:02

80%
van 3198 tankstations heeft een pompprijs
14 uur
mediane leeftijd van een prijs
100%
is jonger dan 24 uur
  • Actueel 34
  • Recent 2536
  • Verouderd 4
Per merk (merken met minstens 5 tankstations)
NaamStationsMet prijsActueelVerouderd
Total53890%100%0
Q847690%100%0
Esso39577%100%0
Shell26793%100%0
Vrijlibre19946%98%2
Gabriëls17184%100%0
Lukoil16399%100%0
MAES14995%100%0
Dats2414799%100%0
Gulf13533%100%0
Texaco12474%99%1
AVIA7978%100%0
PMO4085%100%0
TinQ3187%100%0
T Express2090%100%0
Power1963%100%0
Scipioni1712%100%0
Van Raak1794%100%0
Vansevenant15100%100%0
Euro1392%100%0
Avia1275%100%0
Divers1233%100%0
G&V1267%100%0
Gabriels1283%100%0
Ids1118%100%0
Per provincie
NaamStationsMet prijsActueelVerouderd
Oost-Vlaanderen46482%100%0
Antwerpen44784%100%0
West-Vlaanderen42982%100%1
Henegouwen41576%100%1
Vlaams-Brabant32487%100%1
Limburg30464%100%0
Luik28985%100%0
Namen17979%99%1
Brussels Hoofdstedelijk Gewest13090%100%0
Waals-Brabant10989%100%0
Luxemburg7872%100%0
© 2025-2026, pompwijzer.nl (f75d18d9)